niedziela, 23 października 2011

Maska do włosów Wax Treatment + suplement Humavit

Natural Classic Henna Treatment Wax to odżywcza maska do włosów, które są zniszczone przez ciągłe farbowanie, utlenianie, czy trwałą.
Ten leczniczy wosk pod postacią maski wpływa także na skórę głowy, przyczyniając się  do pobudzania porostu włosów. Zawiera także 
ekstrakt z Henny (Lawsonia).
Polecam ją serdecznie wszystkim osobom, które chcą poprawić kondycję swoich włosów, a także sprawić, że będą rosły szybciej niż dotychczas.
Do wyboru mamy maskę do włosów jasnych (kamille wax) i ciemnych (henna wax), a także Aloe Vera przeznaczoną do włosów przetłuszczających się u nasady a suchych na końcach.
Maski dostępne są w opakowaniach 240 i 480g.

Należy pamiętać o prawidłowym zastosowaniu.
Myjemy włosy tak jak zawsze, następnie wmasowujemy maskę we włosy i skórę głowy i pozostawiamy
na ok. 15-20 min. najlepiej pod czepkiem foliowym i dodatkowo ciepłym ręcznikiem, gdyż ciepło aktywuje działanie maski.  Powtarzamy czynność co 4-5 dni.Maska do włosów ciemnych


Maska do włosów jasnych


Maska Aloe Vera

Cena: ok. 19zł -240g, ok. 28zł - 480g
Działanie: 4/5
Opakowanie: 3/5
Jakość w stosunku do ceny: 4/5

Dla wzmocnienie efektu polecam stosowanie dodatkowo suplementów diety.
Humavit - Skrzyp i pokrzywa to tabletki, które ze względu na zawarte w nich substancje tj.  ekstrakty ze skrzypu polnego i pokrzywy a także drożdże piwne korzystnie wpływają na stan skóry i włosów.
Opakowanie zawiera 250 tabletek, które wystarczy nam na ok 2 miesiące, gdyż dzienna dawka to 4 tabletki ( 2 razy po 2 tabletki w trackie lub po posiłku). 

Cena: ok. 12 zł
Działanie: 4/5
Opakowanie: 4/5
Jakość w stosunku do ceny: 5/5Po takiej kuracji wygląd i przede wszystkim długość naszych włosów ulega zdecydowanej zmianie!


Maski Wax dostępne są w aptekach stacjonarnych, a także w sklepach internetowych np.
http://www.wax-sklep.pl/ , suplement diety Humavit dostaniemy w prawie każdej aptece, bądź możemy zamówić za pośrednictwem apteki internetowej http://www.doz.pl/apteka/ ( możliwy odbiór w aptece stacjonarnej w wybranym mieście).


S.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz