poniedziałek, 15 lipca 2013

XHIT Daily – ćwiczenia kształtujące nogi i brzuch

Poszukując nowych ćwiczeń odkryłam kanał XHIT Daily. Znajdziemy tam wiele krótkich zestawów ćwiczeń na poszczególne partie ciała, które możemy połączyć w jedną całość i tym samym stworzyć swój własny 45 minutowy program. Wypróbowałam i polecam 11 minutowy zestaw ćwiczeń na nogi, a także 9 minut, podczas których pracujemy nad mięśniami brzucha. 
The Best Bodyweight Leg Exercises to mój absolutny faworyt! 10 ćwiczeń, które wykonujemy najczęściej w trybie 15 powtórzeń na każdą nogę. Pomocny jest zegar, który je odlicza. Ponadto prowadząca Rebecca-Louise przez cały trening motywuje nas i wykrzykuje ostatnie powtórzenia.


The 7 Best Ab Exercises - to siedem ćwiczeń – 30s każde. Cały zestaw wykonujemy dwukrotnie, a następnie przystępujemy do dwóch ćwiczeń, które najbardziej dają popalić: deski (plank) i deski bocznej (side plank) na każdą stronę.Oczywiście nie należy zapominać o rozgrzewce przed i rozciąganiu po. Na kanale XHIT znajdziemy także dynamiczną rozgrzewkę, która angażuje do pracy całe ciało.

Dynamic Warm Up

The Best Bodyweight Leg Exercises

The 7 Best Ab Exercises


Znacie jakieś warte polecenie kanały z ćwiczeniami na Youtube?


4 komentarze:

 1. Ćwiczenia jak najbardziej na tak! Super blog!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawy blog i oczywiście dodaję do obserwowanych oraz zapraszam do siebie :)

  http://daariaaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny blog <3 Pozdrawiam Nataliaa bd tu wchodzila codziennie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten side plank to wygląda tak "niewinnie", jest killerem po prostu ;/ trening na nogi i brzuch, który robię, składa się z podobnych ćwiczeń ;)

  OdpowiedzUsuń