poniedziałek, 12 listopada 2012

Mel B Totally fit

Dzisiaj znowu o ćwiczeniach. Tym razem na tapecie autorski program Mel B - Totally fit, czyli ćwiczenia na każdą partię ciała. Pośród proponowanych zestawów znajdziemy:
rozgrzewkę, ćwiczenia rozluźniające, 10 minutowy trening brzucha, 10 miniutowy trening ramion, 10 minutowy trening pośladków, trening całego ciała, trening abs, 10 mintowy trening nóg i 15 minutowy trening cardio.Jak widać możliwości jest sporo! Uważam, ,że podział ćwiczeń na kilka krótkich filmików jest świetnym rozwiązaniem, dzięki temu możemy skupić się na wybranej partii ciała, bądź mieszać ze sobą różne propozycje.


Odnośnie samych ćwiczeń, dają nieźle w kość, na drugi dzień można poczuć mięśnie, o których istnieniu nie mieliśmy pojęcia. Moim zdaniem najlepszy jest trening cardio, brzucha i ćwiczenia rozluźniające.
!Wskazówka dla osób ćwiczących Skapel Ewy Chodakowskiej.
Zamiast końcowych ćwiczeń na brzuch, polecam wykonać od czasu do czasu 10 minutowy trening brzucha Mel b, a poza tym wykorzystywać Ćwiczenia rozluźniające jako rozciąganie, niezależnie od tego jaki trening wykonujemy. Odnośnie Mel B i jej sposobu prowadzenia ćwiczeń jestem jak najbardziej na tak. Komentuje, krzyczy i zachęca, aby razem z nią przejść przez tę katorgę. Nie zabrakło jej humoru i dystansu do siebie, co niewątpliwie sprawia, że ćwiczenia wykonujemy z większą przyjemnością.

Zestawy poszczególnych treningów znajdziemy w serwisie Youtube, poza tym można kupić płytę ze wszystkimi ćwiczeniami, której cena oscyluje w granicach 30zł i możemy ją dostać np. tutaj

6 komentarzy:

 1. do teraz czuję zakwasy! ;) POLECAM

  OdpowiedzUsuń
 2. Potwierdzam, trening da się odczuć!

  OdpowiedzUsuń
 3. masz wspaniałego bloga! będzie mi miło jeśli spodoba Ci się mój i również go zaobserwujesz ;))

  OdpowiedzUsuń
 4. Mel B jest dla mnie genialna :) super się z nią ćwiczy ;) Chodakowskiej nie lubię jest za monotonna w sposobie bycia.

  Pozdrawiam i zapraszam http://lifeandpassion88.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. też swego czasu ćwiczyłam z Mel B!;) chyba musze wrócić do tego..

  OdpowiedzUsuń
 6. jest zajebista:)

  OdpowiedzUsuń