wtorek, 18 września 2012

W pogoni za szczęściem

Drogie dziewczyny, cudowne kobiety. 

Chciałybyśmy Wam przekazać, to co dla nas jest bardzo ważne. Dajemy Wam porady na wspaniałe przepisy, fajne ciuchy, inspiracje dbania o sprawność ciała, ale najważniejszy jest nasz umysł. To on wznosi nas na wyżyny i dno rozpaczy. Prowadzi do nienawiści, wojen, a także miłości i współodczuwania. To zawsze my wybieramy, choć wydaje nam się, że tak na prawdę nigdy tego nie czynimy.


Piszemy po to, ponieważ pragniemy, abyście zadbały przede wszystkim o własne dusze. Nie jest już na świecie tajemnicą, że kluczem do szczęści jest nasze wnętrze. Tylko pozornie wydaje nam się, że coś w świecie zewnętrznym może zastąpić nam pustkę, którą mamy w sobie. Tak, pod pokładem chaosu, jest bogactwo i miłość, której nigdy nie możemy odczuć z powodu naszych blokad, zranień i osądów.

Wszystko to co potrzebujesz do szczęścia masz w sobie. To jest prawda. Jest jednak zakryta dla większej liczby populacji. Kochane w dobie przyspieszenia wibracji Ziemi, coraz więcej ludzi budzi się ze snu i iluzji życia do prawdy. Życzymy Wam żebyście także ją odnalazły.

Będziemy pisać o sensie życia i o naszych przemyśleniach.

Zaglądajcie tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz